Menashe Kadishman - Zeefdruk: Roadmap to Worldpeace

Menashe Kadishman - Zeefdruk: Roadmap to Worldpeace kopen? Bied vanaf 200!
Menashe Kadishman - Zeefdruk: Roadmap to Worldpeace kopen? Bied vanaf 200!Menashe Kadishman - Zeefdruk: Roadmap to Worldpeace kopen? Bied vanaf 200!
  • Menashe Kadishman (1932-2015)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk van Menashe Kadishman. Titel: Roadmap to Worldpeace. Afmetingen blad: H48 x b64cm. Afmetingen voorstelling: H29.5 x b41cm. Het werk is onderaan gesigneerd door de kunstenaar.
 De authenticiteit van het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan , op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook, verzekerd, aan u verzenden.
Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Menashe Kadishman werkte tussen 1950 en 1953 als herder in een kibboets. De ervaring die hij opdeed in de natuur, als schaapsherder, had een blijvende invloed op zijn latere carrière als kunstenaar. De eerste keer dat schapen in zijn werk verschenen was in 1978 tijdens de Biënnale van Venetië. Hij presenteerde een kudde levende, geverfde schapen als 'living art'. In 1995 ging hij portretten schilderen van schapen, honderden, duizenden zelfs, alle van elkaar verschillend. Deze direct herkenbare schapenporttretten werden al snel zijn handelsmerk.
Schapenheuvel, 1984
Van 1947 tot 1950 studeerde Kadishman bij de beeldhouwer Moshe Sternschuss aan het Avni Instituut in Tel Aviv. Vanaf 1954 zette hij deze studie voort bij de Israëlische beeldhouwer Rudi Lehmann in Jeruzalem. In 1959 verhuisde hij naar Londen. Zijn eerste solo-expositie had hij in 1965 in de Grosvenor Gallery.
Zijn beelden werden in de zestiger jaren minimalistischer van aard en waren zo ontworpen als om de zwaartekracht uit te dagen, zoals in het werk Suspense (1966) of door zowel glas als metaal toe te passen, waardoor het leek alsof het metaal zweefde, zoals het werk Segments (1968). In 1968 werd Kadishman uitgenodigd voor documenta 4 in Kassel.
Kadishman bleef tot 1972 in Engeland.
Hij overleed in het Sheba Medical Center in Tel Hashomer op 82-jarige leeftijd.

In zeer goede staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Westland, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95
Wereldwijd € 55,00

Starttijd11-1-2023 om 14:07
Eindtijd20-1-2023 om 20:09
Openingsbod € 200
ObjectlocatieWestland,  Nederland