Menno Baars - Happy People

Menno Baars - Happy People kopen? Bied vanaf 350!

Menno Baars - Happy People

Verkoopprijs: € 345,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Menno Baars - Happy People kopen? Bied vanaf 350!Menno Baars - Happy People kopen? Bied vanaf 350!Menno Baars - Happy People kopen? Bied vanaf 350!Menno Baars - Happy People kopen? Bied vanaf 350!Menno Baars - Happy People kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  JulesVerneArt
FA. (1)

20 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Menno Baars (1967)
Jaartal2013
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel werk (acryl) op papier. Zeer zeldzaam, werk van Baars op papier.
Galeriewaarde € 2.500,-

Ophalen of in overleg bezorgen, durf het niet goed op te rollen i.v.m. kunnen 'breken' van de dikke verf.

Menno Baars (1967)

Alle items van deze kunstenaar(4) Geplaatst door  JulesVerneArt
FA. (1)

20 verkochte items
70 cm
50 cm

Dit item is verkocht voor 345,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:05-11-2020 om 22:39
Eindtijd:02-02-2021 om 17:09

Holland18
2 feb. / 14:10
€ 300