Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Schilderij |
Jaartal | 1988 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 59 cm (h x b) |
Incl. lijst | 72 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Intens kleurig werk van de schilder/Menno Bauer (Stompetoren) uit 1988, geschilderd met acryl verf op canvas. Titel Op Water Geschreven. Typisch Bauer-werk met lyrisch expressionistische kenmerken met grote kleurkracht en emotionele lijnvoering. Bauer is herhaalde malen genomineerd als Kunstenaar van het Jaar.
Het werk is aan de bovenzijde rechts en voorzien van het jaartal 1988.
Op achterzijde heeft de kunstenaar zijn naam herhaald en de plaats waar het
gemaakt is (Stompetoren) vermeld.
Werk is af te halen in Amsterdam/Centrum-Westerdok.
Conditie | |
Conditie | Goed |
Geen sporen van veroudering en geen beschadigingen. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam nederland, Nederland |
Objectlocatie | Amsterdam Nederland, Nederland |
Starttijd | 30-10-2020 om 21:15 |
Eindtijd | 8-11-2020 om 22:52 |