Menno Bollen - Litho - Afstandsbediening

Menno Bollen - Litho - Afstandsbediening kopen? Bied vanaf 40!
Menno Bollen - Litho - Afstandsbediening kopen? Bied vanaf 40!Menno Bollen - Litho - Afstandsbediening kopen? Bied vanaf 40!Menno Bollen - Litho - Afstandsbediening kopen? Bied vanaf 40!Menno Bollen - Litho - Afstandsbediening kopen? Bied vanaf 40!Menno Bollen - Litho - Afstandsbediening kopen? Bied vanaf 40!Menno Bollen - Litho - Afstandsbediening kopen? Bied vanaf 40!Menno Bollen - Litho - Afstandsbediening kopen? Bied vanaf 40!Menno Bollen - Litho - Afstandsbediening kopen? Bied vanaf 40!Menno Bollen - Litho - Afstandsbediening kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  dot64
FA. (3)

158 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Menno Bollen (1952)
Jaartal1982
TechniekLitho
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
Lijst65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer Mooie Werk  van  Menno Bollen   "Afstandsbediening"
============================================

Moord op Lee Harvey Oswald   [die JF Kennedy vermoorde - 24 november 1963
 vermoord door Jack Ruby
===========================================================

litho met passe partout en aluminium lijst      [heeft zijn lichte plekjes]

AFMETING  =   2 x 65 x 50  cm   WERK  =42 x 30  cm

R.O.  = gesigneerd

In goede verzorgde staat
Menno Bollen  geboren 1952 -   graficus  -

VERZENDKOSTEN = nederland =   7,25 euro

Menno Bollen (1952)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  dot64
FA. (3)

158 verkochte items
50 cm
65 cm
30 cm
42 cm
Starttijd:07-02-2022 om 09:43
Eindtijd:20-02-2022 om 15:52
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieEtten-Leur, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland