Merijn Bolink - Beschilderd polyester, The Pentasexual System (incl. gesigneerd boek) - Verkocht

Merijn Bolink - Beschilderd polyester, The Pentasexual System (incl. gesigneerd boek) kopen? Bied vanaf 50!
Merijn Bolink - Beschilderd polyester, The Pentasexual System (incl. gesigneerd boek) kopen? Bied vanaf 50!Merijn Bolink - Beschilderd polyester, The Pentasexual System (incl. gesigneerd boek) kopen? Bied vanaf 50!Merijn Bolink - Beschilderd polyester, The Pentasexual System (incl. gesigneerd boek) kopen? Bied vanaf 50!Merijn Bolink - Beschilderd polyester, The Pentasexual System (incl. gesigneerd boek) kopen? Bied vanaf 50!Merijn Bolink - Beschilderd polyester, The Pentasexual System (incl. gesigneerd boek) kopen? Bied vanaf 50!Merijn Bolink - Beschilderd polyester, The Pentasexual System (incl. gesigneerd boek) kopen? Bied vanaf 50!Merijn Bolink - Beschilderd polyester, The Pentasexual System (incl. gesigneerd boek) kopen? Bied vanaf 50!Merijn Bolink - Beschilderd polyester, The Pentasexual System (incl. gesigneerd boek) kopen? Bied vanaf 50!Merijn Bolink - Beschilderd polyester, The Pentasexual System (incl. gesigneerd boek) kopen? Bied vanaf 50!
  • Merijn Bolink (1967)
TypeBeeld / Object
Jaartal1998
TechniekKunststof
Afmetingen14 cm x 33 cm x 21 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd

Bijzonder en curieus vijf-delig object door Merijn Bolink uit 1998, getiteld The Pentasexual System.

Het boek is ook gesigneerd en gedateerd door Bolink.

Aangekocht bij Galerie Fons Welters.

Herkomst: Collectie Otto Schaap

Over het algemeen in zeer goede conditie, wel met slijtage plekjes in de verflaag door frictie tussen de verschillende onderdelen. Paar vlekjes en wat stof. Het boek heeft meerdere gebruikssporen en is matige tot redelijke staat.

Merijn Bolink (1967)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (323)

Lid sinds 2010
45484 verkochte items
Alle items van deze verkoper (598)
33
14
21
Dit item is verkocht voor 210,45 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-12-2020 om 09:52
Eindtijd:13-12-2020 om 20:53
Biedingen (18)
DiveJedi
13 dec. / 20:48
€ 183
baars
13 dec. / 20:48
€ 176
baars
13 dec. / 20:46
€ 173
DiveJedi
13 dec. / 20:42
€ 163
baars
13 dec. / 20:42
€ 162
DiveJedi
13 dec. / 20:39
€ 151
baars
13 dec. / 20:39
€ 150
DiveJedi
13 dec. / 20:38
€ 140
baars
13 dec. / 20:36
€ 130
DiveJedi
13 dec. / 20:36
€ 121
DiveJedi
13 dec. / 20:36
€ 120
baars
13 dec. / 20:34
€ 110
RPVermeulen
13 dec. / 20:34
€ 100
baars
13 dec. / 20:31
€ 90
RPVermeulen
13 dec. / 19:34
€ 80
Jeeksum
07 dec. / 18:25
€ 70
Vincent
04 dec. / 13:00
€ 60
Jeeksum
04 dec. / 12:46
€ 50