Met goud opgehoogde heliogravure uit 1939, - Verkocht

Met goud opgehoogde heliogravure uit 1939,  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 21,00

Met goud opgehoogde heliogravure uit 1939,  kopen? Bied vanaf 1!Met goud opgehoogde heliogravure uit 1939,  kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige originele heliogravure uit 1939. Originele titel: Les Dames de renon.

Het betreft 12 miniatuurtjes die met goudinkt zijn omlijst!!

Afmeting: 354,5x26,2cm  Werk is in zeer goede staat. Nooit ingelijst geweest.

Werk heeft (indien mooi ingelijst) een zeer hoge decoractieve waarde en ook nog enige leeftijd (75 jaar oud).

Veiling loopt af op zaterdagochtend 18 oktober!!  Bieden vanaf 1 EURO

Kunstwerk wordt met zorg ingepakt en aangetekend verstuurd. (incl. track en trace). Werk is goed verzekerd bij verzendng!!

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 21,00
Starttijd:11-10-2014 om 13:12
Eindtijd:18-10-2014 om 13:12
Biedingen (12)
veravulevic
18 okt. / 11:54
€ 21
gerrit55
16 okt. / 18:12
€ 19
veravulevic
15 okt. / 06:47
€ 17
xram44
15 okt. / 06:46
€ 15
veravulevic
15 okt. / 06:46
€ 15
xram44
15 okt. / 00:18
€ 13
veravulevic
14 okt. / 15:40
€ 11
xram44
14 okt. / 15:39
€ 9
veravulevic
14 okt. / 15:39
€ 7
xram44
14 okt. / 15:39
€ 5
veravulevic
14 okt. / 15:39
€ 3
xram44
13 okt. / 01:06
€ 1