Zelden aangeboden lithografie in olijf groene tinten van Metten Koornstra uit 1957: Barbier. Formaat beeld: 30 x 41 cm; incl. houten lijst 53 x 63 cm. Rechtsonder gesigneerd M.T.K. '57.
Vanwege relevante informatie achterop wordt het geheel incl. originele lijst en passepartout verzonden, ondanks de ouderdomsverschijnselen bij lijst en passepartout. De litho zelf is in prima conditie.
Goed
Lijst plus passepartout met ouderdomsverschijnselen, litho zelf is in prima conditie.
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00