FA. (1)

Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957.

Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957. kopen? Bied vanaf 115!
Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957. kopen? Bied vanaf 115!Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957. kopen? Bied vanaf 115!Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957. kopen? Bied vanaf 115!Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957. kopen? Bied vanaf 115!Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957. kopen? Bied vanaf 115!Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957. kopen? Bied vanaf 115!Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957. kopen? Bied vanaf 115!

Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

371 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Metten Koornstra (1912-1978)
Jaartal1957
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 41 cm (h x b)
Lijst53 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zelden aangeboden lithografie in olijf groene tinten van Metten Koornstra uit 1957: Barbier.
Formaat beeld: 30 x 41 cm; incl. houten lijst 53 x 63 cm.
Rechtsonder gesigneerd M.T.K. '57.

Vanwege relevante informatie achterop wordt het geheel incl.  originele lijst en passepartout verzonden, ondanks de ouderdomsverschijnselen bij lijst en passepartout.
De litho zelf is in prima conditie.

Lijst plus passepartout met ouderdomsverschijnselen, litho zelf is in prima conditie.

Metten Koornstra (1912-1978)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

371 verkochte items
63 cm
53 cm
41 cm
30 cm
Starttijd:19-05-2022 om 09:29
Eindtijd:25-05-2022 om 19:18
Openingsbod€ 115
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVenlo, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa