Peter Klashorst - Zonder titel
Lucebert - Compositie met personen -
Marcus van Hoorn - Zeefdruk, Titel, "Hollandse Pyramide"
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1975 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 47 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 90 exemplaren |
Conditie | Goed | ||
Prent is goed! Er is nu te zien dat er vroeger een passe partout om heen gezeten heeft, waardoor een lichte verkleuring in de buitenrand. Bij gebruik van een nieuw passe partout wordt dat weer gecamoufleerd. | |||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 6-4-2020 om 15:39 |
Eindtijd | 25-4-2020 om 9:40 |