Metten Koornstra - landschap - Verkocht

Metten Koornstra - landschap kopen? Bied vanaf 50!
  • Metten Koornstra (1912-1978)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen47 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190
Litho Metten Koornstra, landschap
Uit de series Prent 190
Handgesigneerd en genummerd

Prent is in goede staat, geen vlekken of scheuren.

Metten Koornstra (1912-1978)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  gispen

Lid sinds 2019
6 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
57 cm
47 cm
Dit item is verkocht voor 97,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-09-2022 om 17:56
Eindtijd:06-10-2022 om 21:09
Biedingen (5)
arisroskam
06 okt. / 14:12
€ 85
MNauwelaert
06 okt. / 14:12
€ 75
MNauwelaert
06 okt. / 14:12
€ 70
arisroskam
06 okt. / 14:12
€ 60
MNauwelaert
05 okt. / 15:00
€ 50