Metten Koornstra, litho uit 1976 figuur in landschap oplagenummer 48/90

Metten Koornstra, litho uit 1976 figuur in landschap oplagenummer 48/90  kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 55,00

Metten Koornstra, litho uit 1976 figuur in landschap oplagenummer 48/90  kopen? Bied vanaf 50!Metten Koornstra, litho uit 1976 figuur in landschap oplagenummer 48/90  kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  iledere
FA. (9)

436 verkochte items
  • Metten Koornstra (1912-1978)
GesigneerdHandgesigneerd

Metten Koornstra, litho uit 1976

figuur in landschap

oplagenummer 48/90

beeldformaat 32 x 42 cm.

bladformaat 46 x 56.5 cm.

kosten verzending in NL € 10.00

Dit item is verkocht voor 55,00

Starttijd:25-02-2016 om 10:11
Eindtijd:03-03-2016 om 10:11

Biedingen (2):

RickDuking
3 mrt. / 10:04
€ 55
Bakker
25 feb. / 12:53
€ 50