FA. (7)

Metten Koornstra - Litho, Zonder titel -

Metten Koornstra - Litho, Zonder titel - kopen? Bied vanaf 65!
Metten Koornstra - Litho, Zonder titel - kopen? Bied vanaf 65!Metten Koornstra - Litho, Zonder titel - kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1053)
  • Metten Koornstra (1912-1978)
Jaartal1964
TechniekLitho
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi  verhalend werk van Koornstra. Lithografie.
Gesigneerd en genummerd. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdens de pandemie gratis worden opgeslagen tot nadere orde.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

In de witranden rondom de prent enige gebruikssporen/vegen maar deze vallen bij gebruik van een nieuw passe partout volledig uit het zicht.

Metten Koornstra (1912-1978)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
52 cm
40 cm
Starttijd:25-03-2022 om 19:37
Eindtijd:07-04-2022 om 22:15
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingWereldwijd