Metten Koornstra, Man in landschap tussen huis en bomen, 1971, handgesigneerd

Metten Koornstra, Man in landschap tussen huis en bomen, 1971, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 90,00

Metten Koornstra, Man in landschap tussen huis en bomen, 1971, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 85!Metten Koornstra, Man in landschap tussen huis en bomen, 1971, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 85!Metten Koornstra, Man in landschap tussen huis en bomen, 1971, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 85!Metten Koornstra, Man in landschap tussen huis en bomen, 1971, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4939 verkochte items
Alle items van deze verkoper (129)
  • Metten Koornstra (1912-1978)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Metten Koornstra

Techniek: litho

Nummer: 4/190

Jaar: 1971

Titel: Man in landschap tussen huis en bomen

Afmetingen litho: 51 x 65,5 cm

Ingelijst: Nee

Gesigneerd: Handgesigneerd

Conditie:

In goede staat.

Verzendkosten:
Dit werk kan verzonden worden met Postnl. De kosten voor een aangetekende- en verzekerde zending zijn 15 euro binnen Nederland. Voor Belgie zijn de kosten 22,5 euro. Afhalen kan in Naaldwijk, op afspraak, zonder extra kosten.

Garantie:
Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.

Bezichtigen:

Dit item is verkocht voor 90,00

Starttijd:21-01-2015 om 11:23
Eindtijd:01-02-2015 om 11:23

Biedingen (2):

EPE
31 jan. / 08:25
€ 90
FKO
27 jan. / 16:11
€ 85