Metten Koornstra - man in landschap tussen huis en bomen - gesigneerd - 1971

Metten Koornstra - man in landschap tussen huis en bomen - gesigneerd - 1971 kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 85,00

Metten Koornstra - man in landschap tussen huis en bomen - gesigneerd - 1971 kopen? Bied vanaf 70!Metten Koornstra - man in landschap tussen huis en bomen - gesigneerd - 1971 kopen? Bied vanaf 70!Metten Koornstra - man in landschap tussen huis en bomen - gesigneerd - 1971 kopen? Bied vanaf 70!Metten Koornstra - man in landschap tussen huis en bomen - gesigneerd - 1971 kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (215)
  • Metten Koornstra (1912-1978)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie ets van Metten Koornstra: Man tussen bomen en huis in landschap. gesigneerd met potlood. Jaar: 1971. Nummer: 101/190.

De ets is in goede conditie.

Dit item is verkocht voor 85,00

Starttijd:08-11-2015 om 21:48
Eindtijd:19-11-2015 om 21:48

Biedingen (4):

Poortman
19 nov. / 20:24
€ 85
Kunstwolf
19 nov. / 18:28
€ 80
gronsmit14
18 nov. / 22:18
€ 75
Poortman
11 nov. / 17:22
€ 70