Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1976 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 47 x 57 cm (h x b) |
Incl. lijst | 47 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 90 |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Ziet er goed uit, zit in open lijst (geen randen) | |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 23-9-2022 om 14:04 |
Eindtijd | 4-10-2022 om 15:03 |