Metten Koornstra - Metten Koornstra: Litho, Landschap met boom en figuur - Verkocht

Metten Koornstra - Metten Koornstra: Litho, Landschap met boom en figuur kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 30,00

Metten Koornstra - Metten Koornstra: Litho, Landschap met boom en figuur kopen? Bied vanaf 20!Metten Koornstra - Metten Koornstra: Litho, Landschap met boom en figuur kopen? Bied vanaf 20!Metten Koornstra - Metten Koornstra: Litho, Landschap met boom en figuur kopen? Bied vanaf 20!Metten Koornstra - Metten Koornstra: Litho, Landschap met boom en figuur kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44055 verkochte items
Alle items van deze verkoper (404)
  • Metten Koornstra (1912-1978)
Jaartal1978
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46.5 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage11/90

Titel: Landschap met boom en figuur
Jaartal: 1978
Afmetingen blad: 46,5 cm x 56,5 cm (Beeld: 32 cm x 42 cm)
Oplage: 11/90
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat.

Administratieve code:

QQSCH

Metten Koornstra (1912-1978)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44055 verkochte items
56.5 cm
46.5 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:19-06-2018 om 15:53
Eindtijd:01-07-2018 om 12:49
Biedingen (3)
tverbeek
01 jul. / 11:53
€ 30
gronsmit14
01 jul. / 11:53
€ 25
tverbeek
01 jul. / 09:33
€ 20