met potlood gesigneerd en gedateerd - '71 versie 20/150
afmeting : 25.5 x 35.5 cm ( op blad 30.5 x 39.5 cm ) conditie : uitstekend, voldoende marges, verso blank (met tape restanten montage pass partout)
Metten Koornstra, geb. te Rotterdam in 1912, overl. te Amsterdam in 1978. Hij heeft in Roterdam aan de academie voor beeldende kunsten een opleiding gevolgd. Metten Koornstra was een graficus en kunstschilder van verstilde landschappen en figuren. Diverse musea hebben werk van hem.