FA. (7)

Metten Koornstra - Steendruk - Zonder titel - 21972

Metten Koornstra - Steendruk - Zonder titel - 21972 kopen? Bied vanaf 50!
Metten Koornstra - Steendruk - Zonder titel - 21972 kopen? Bied vanaf 50!Metten Koornstra - Steendruk - Zonder titel - 21972 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (21)

Lid sinds 2017
482 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Metten Koornstra (1912-1978)
Jaartal1975
TechniekLitho
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Komt in een passe-partout. Uitsnede: 34 x 44 cm. Wordt verzekerd verzonden. Risico verzending is voor koper. Afhalen in de galerie in Zaandam verdient de voorkeur. Het werk bekijken alvorens een bod te doen behoort ook tot de mogelijkheden.
De 2de Kans Kunst van Zaansgroen wordt verzekerd verzonden. Risico verzending is voor koper. Afhalen in de galerie in Zaandam geniet de voorkeur. Het werk bekijken alvorens een bod te doen behoort tot de mogelijkheden. 2de Kans Kunst valt onder de ‘Bijzondere regeling kunst’ en valt onder het 0% btw tarief. Transportkosten worden met 21% btw belast.
Dit item valt onder de margeregeling

Metten Koornstra (1912-1978)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (21)

Lid sinds 2017
482 verkochte items
60 cm
50 cm
Starttijd:19-04-2022 om 12:09
Eindtijd:03-05-2022 om 21:02
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieZaandam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa