Pablo Picasso - Dame Del Sombrero
Joan Miro - 'L` Astre bleu " - 'Litografo Volume I' Spaanse uitgave uit 1972 Mourlot 857
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1972 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 47 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 90 |
Uit duizenden herkenbaar werk van Metten Koornstra. Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1972) en genummerd (8/90). In goede conditie; kreuk rechtsboven in de hoek, paar kleine kreukjes aan de rechterkant en een minieme beschadiging in de hoek van het beeld linksboven. Ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.
Afmetingen: 56cm x 47cm (blad), 42cm x 32cm (beeld)
Conditie | Goed | ||
Kreuk rechtsboven in de hoek, paar kleine kreukjes aan de rechterkant en een minieme beschadiging in de hoek van het beeld linksboven. Ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed. | |||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 25-4-2020 om 14:25 |
Eindtijd | 6-5-2020 om 11:01 |