Metten Koornstra - zonder titel

Metten Koornstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!
Metten Koornstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!Metten Koornstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1057)
  • Metten Koornstra (1912-1978)
Jaartal1966
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageprent 190
Verstild werk van Metten Koornstra in goede staat.
U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.
Wij kunnen het werk tijden Corona gratis voor u opslaan. Ook kunnen  we het inlijstwerk voor u uitvoeren.
Het wit op de foto is wat grijs maar is in het echt rustig gebroken wit.

Metten Koornstra (1912-1978)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
68 cm
54 cm
Starttijd:19-04-2022 om 15:51
Eindtijd:03-05-2022 om 22:13
Openingsbod€ 85
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingWereldwijd