Mia Heering-Gallis - Boerenhoeve | pentekening - ingelijst

Mia Heering-Gallis - Boerenhoeve | pentekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 29!
Mia Heering-Gallis - Boerenhoeve | pentekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 29!Mia Heering-Gallis - Boerenhoeve | pentekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 29!Mia Heering-Gallis - Boerenhoeve | pentekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 29!Mia Heering-Gallis - Boerenhoeve | pentekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 29!Mia Heering-Gallis - Boerenhoeve | pentekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 29!Mia Heering-Gallis - Boerenhoeve | pentekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 29!Mia Heering-Gallis - Boerenhoeve | pentekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 29!Mia Heering-Gallis - Boerenhoeve | pentekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 29!Mia Heering-Gallis - Boerenhoeve | pentekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 29!Mia Heering-Gallis - Boerenhoeve | pentekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 29!
  • Mia Heering-Gallis (1921)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen36 cm x 31.5 cm (h x b)
Lijst54.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi bewaarde pentekening van Mia Heering-Gallis (1921)
Voorstelling: Boerenhoeve in landschap
Datering: onbekend
Techniek: pentekening, deels gewassen inkt
Met de hand (pen) gesigneerd, rechtsonder
Fraai ingelijst met passe-partout
Foto's maken deel uit van de beschrijving

Over de kunstenaar:
Maria Margaretha (Mia) Heering-Gallis, geboren in A'dam in 1921. Verhuisd naar Naarden en Huizen waar ze decennialang heeft gewoond en gewerkt.
Tekenaar, schilder, aquarellist.
Opleiding: Vrije Akademie Laren, vakgebied: Mode-ontwerpen; docent: Wim van Aken
Leerling van Jaap Ploos van Amstel, Jan Verhoeven en Frans Nijs.
Bron: RKD & Artindex.nl

Tekening, passe-partout en houten lijst verkeren in een hele mooie staat. Kan zo aan de muur! Houten lijst met geringe ouderdomssporen, zie foto's

Mia Heering-Gallis (1921)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  takamine
FA. (4)

Lid sinds 2020
306 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
49 cm
54.5 cm
31.5 cm
36 cm
Sluit over 3d 2u 20m 20s
Openingsbod€ 29
ObjectlocatieHoorn,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:25-01-2023 om 20:29
Eindtijd:03-02-2023 om 19:29