Mia Liedekerken - Olieverf op papier, Abstracte voorstelling in blauw - Ingelijst - Verkocht

Mia Liedekerken - Olieverf op papier, Abstracte voorstelling in blauw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 54,05 (Incl. 15% veilingkosten)

Mia Liedekerken - Olieverf op papier, Abstracte voorstelling in blauw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Mia Liedekerken - Olieverf op papier, Abstracte voorstelling in blauw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Mia Liedekerken - Olieverf op papier, Abstracte voorstelling in blauw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44722 verkochte items
Alle items van deze verkoper (461)
  • Mia Liedekerken
IngelijstIngelijst
Afmetingen47 cm x 68 cm (h x b)
Lijst71 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Tevens is het mogelijk uw aankopen te laten bezorgen door de koerier. De kosten hiervan staan onder aan de omschrijving vermeld.

Mia Liedekerken

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44722 verkochte items
91 cm
71 cm
68 cm
47 cm
Dit item is verkocht voor 54,05(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-01-2021 om 12:29
Eindtijd:06-02-2021 om 19:39
Biedingen (11)
Kunstisgunst
06 feb. / 19:29
€ 47
KrisD
06 feb. / 19:29
€ 42
Kunstisgunst
06 feb. / 19:29
€ 42
KrisD
06 feb. / 19:29
€ 37
Kunstisgunst
06 feb. / 19:29
€ 32
KrisD
04 feb. / 17:05
€ 26
villaz
04 feb. / 17:05
€ 21
KrisD
02 feb. / 13:47
€ 16
WesleyBrandt
30 jan. / 21:07
€ 11
nelleke1958
30 jan. / 21:07
€ 6
nelleke1958
27 jan. / 17:40
€ 1