Michael Jepkes - Ets en aquatint , “Rococo Trio” – oplage 35

Michael Jepkes - Ets en aquatint , “Rococo Trio” – oplage 35 kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Michael Jepkes - Ets en aquatint , “Rococo Trio” – oplage 35 kopen? Bied vanaf 35!Michael Jepkes - Ets en aquatint , “Rococo Trio” – oplage 35 kopen? Bied vanaf 35!Michael Jepkes - Ets en aquatint , “Rococo Trio” – oplage 35 kopen? Bied vanaf 35!Michael Jepkes - Ets en aquatint , “Rococo Trio” – oplage 35 kopen? Bied vanaf 35!Michael Jepkes - Ets en aquatint , “Rococo Trio” – oplage 35 kopen? Bied vanaf 35!Michael Jepkes - Ets en aquatint , “Rococo Trio” – oplage 35 kopen? Bied vanaf 35!Michael Jepkes - Ets en aquatint , “Rococo Trio” – oplage 35 kopen? Bied vanaf 35!Michael Jepkes - Ets en aquatint , “Rococo Trio” – oplage 35 kopen? Bied vanaf 35!Michael Jepkes - Ets en aquatint , “Rococo Trio” – oplage 35 kopen? Bied vanaf 35!Michael Jepkes - Ets en aquatint , “Rococo Trio” – oplage 35 kopen? Bied vanaf 35!Michael Jepkes - Ets en aquatint , “Rococo Trio” – oplage 35 kopen? Bied vanaf 35!Michael Jepkes - Ets en aquatint , “Rococo Trio” – oplage 35 kopen? Bied vanaf 35!Michael Jepkes - Ets en aquatint , “Rococo Trio” – oplage 35 kopen? Bied vanaf 35!Michael Jepkes - Ets en aquatint , “Rococo Trio” – oplage 35 kopen? Bied vanaf 35!Michael Jepkes - Ets en aquatint , “Rococo Trio” – oplage 35 kopen? Bied vanaf 35!Michael Jepkes - Ets en aquatint , “Rococo Trio” – oplage 35 kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2664 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Michael Jepkes (1938)
TechniekEts/Aquatint
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
Passe-partout70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10 / 35
  • Een grote ets van de Nederlandse kunstenaar Michael Jepkes (1938).

    -Gesigneerd, getiteld en genummerd (10/35) met potlood. Een eigen druk van de kunstenaar.

    -Afmetingen: Passe-partout, 70 x 70 cm. Blad, 60,5 x 55,5 cm. Beeld / ets, 50 x 50 cm.

    -Herkomst: Uit de collectie van een kunstverzamelaar.

    -Conditie: In zeer goede staat met punaisegaatjes op de 4 hoekjes van het passe-partout.

    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

    Informatie over de kunstenaar:

    Michael Frans Fredik Jepkes, geboren 14-11-1938 in Amsterdam, graficus, schilder en tekenaar.

    Opleiding: Instituut Hendriks Haarlem en de Academie voor Beeldende Vorming Tilburg. Hij kreeg les van o.a. Joseph Verheyen, Henk Koekkoek, Nico Molenkamp, Ru van Rossem en Maarten Krabbé.

    Aanvankelijk maakte Michael Jepkes lino’s en monotypes, maar vanaf begin jaren ’70 vrijwel uitsluitend etsen, waarin hij verschillende technieken (droge naald, aquatint, gravure of mezzotint) in één prent combineert. Vanaf 1990 heeft hij een voorkeur voor het vierkante vlak en ontstaan prenten als de Japanse serie en Olympics en Zodiac.

    Michael Jepkes heeft een voorkeur voor verhalende onderwerpen en daarbij haalt hij zijn inspiratie uit literatuur, muziek, dans en theater. In de grafiekwereld neemt hij een geheel eigen herkenbare plaats in.

    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze voorkeur.

    -Het werk kan binnen Nederland aangetekend verzonden worden via PostNL.

    -Het werk kan naar landen binnen de EU verzonden worden via GLS.

    Let op: Het werk kan NIET naar landen buiten de EU verzonden worden.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 15,00 euro.

    Naar België, Frankrijk, Duitsland: 18,50 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

In zeer goede staat met punaise-gaatjes op de 4 hoekjes van het passe-partout. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

Michael Jepkes (1938)

Alle items van deze kunstenaar(4) Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2664 verkochte items
70 cm
70 cm
50 cm
50 cm

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:05-04-2020 om 11:01
Eindtijd:12-04-2020 om 15:24

Ronaldzoekt
12 apr. / 08:41
€ 35