Michael Jepkes - Zwevende vrouw - Ets, Ingelijst

Michael Jepkes - Zwevende vrouw - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!
Michael Jepkes - Zwevende vrouw - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Michael Jepkes - Zwevende vrouw - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Michael Jepkes - Zwevende vrouw - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Michael Jepkes - Zwevende vrouw - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Michael Jepkes - Zwevende vrouw - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  daanj
FA. (24)

370 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • Michael Jepkes (1938)
Jaartal1979
TechniekEts
StijlRomantisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
Lijst50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25

JC 220
Michael Jepkes
Kleurets
18/25
1979
Ingelijst: 40x50 cm

Michael Jepkes (1938)

Alle items van deze kunstenaar(4) Geplaatst door  daanj
FA. (24)

370 verkochte items
40 cm
50 cm
40 cm
50 cm

Starttijd:15-09-2019 om 21:04
Eindtijd:20-09-2019 om 20:22
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieBreda of Amsterdam, Nederland
VerzendingWereldwijd