Michael Parks Limited Edition litho ''Almost fallen Angel 2'' Handgesigneerd

Michael Parks Limited Edition litho ''Almost fallen Angel 2'' Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1100!
Michael Parks Limited Edition litho ''Almost fallen Angel 2'' Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1100!Michael Parks Limited Edition litho ''Almost fallen Angel 2'' Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1100!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Michael Parkes (1944)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige litho van Michael Parkes uit 1996 in Zeer Goede Staat

Titel:    'Almost Fallen Angels' 2  Techniek: lithografie   Let op! NR 1 staat ook op kunstveiling.nl Eigenlijk horen ze bijelkaar.
Formaat:    32 x 45 cm.Paper:    Zerkall Bütten, 9 colors
Oplage:    250 ex.   NR. 16 van 250
Met de hand gesigneerd door Parkes
Uitgave:    Steltman Galleries Erg mooi ingelijst!

Met merkteken in het papier van Steltman Galleries.

Op Ebay staan 2 van zulke litho's voor vanaf

EUR 3.197,57

Dit zijn zeer gewilde items bij verzamelaars, het zijn namelijk Limited Editions.

Bij de meeste Galleries zijn deze werken reeds uitverkocht.

Door mij wordt altijd aangetekend en verzekerd verzonden!

Ik geef U garantie op conditie en authenticiteit van de werken.

Michael Parkes (1944)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Starttijd:18-12-2014 om 01:20
Eindtijd:23-12-2014 om 01:20
Openingsbod€ 1100
ObjectlocatieNederland