Michael Tedja - Aquaholisme - Handingekleurde zeefdruk

Michael Tedja - Aquaholisme - Handingekleurde zeefdruk kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Geplaatst door  Gobli
FA. (5)

119 verkochte items
  • Michael Tedja (1971)
GesigneerdHandgesigneerd

160 cm x 120 cm.

Gesigneerd: Ja
Oplage: 30
Ingelijst: Nee
Uitgebracht in de Precious Prints serie.

Verzend- en verpakkingskosten:
€ 25,- (binnen Nederland; buitenland op aanvraag). Afhalen kan in Eindhoven op afspraak, uiteraard zonder extra kosten.

Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen.

Dit item is verkocht voor 125,00

Starttijd:18-06-2014 om 04:12
Eindtijd:02-07-2014 om 04:12

tribadesign
29 jun. / 11:37
€ 125