Michel Hoogervorst - abstracte compositie II - Verkocht

Michel Hoogervorst - abstracte compositie II kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Michel Hoogervorst - abstracte compositie II kopen? Bied vanaf 50!Michel Hoogervorst - abstracte compositie II kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1053)
  • Michel Hoogervorst (1961)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1987
TechniekPastel/Krijt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie  origineel werk van Michel Hoogervorst.  In  goede staat.

Als u het werk komt ophalen dan zit er een passe partout omheen, verzenden zonder.

Michel Hoogervorst (1961)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
30 cm
27 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-04-2022 om 08:32
Eindtijd:27-06-2022 om 08:19
Vonkaer
25 jun. / 21:38
€ 50