FA. (2)

Michel Hoogervorst - Olie en/of acryl op doek

Michel Hoogervorst - Olie en/of acryl op doek kopen? Bied vanaf 250!
Michel Hoogervorst - Olie en/of acryl op doek kopen? Bied vanaf 250!Michel Hoogervorst - Olie en/of acryl op doek kopen? Bied vanaf 250!Michel Hoogervorst - Olie en/of acryl op doek kopen? Bied vanaf 250!Michel Hoogervorst - Olie en/of acryl op doek kopen? Bied vanaf 250!Michel Hoogervorst - Olie en/of acryl op doek kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  ipouli

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Michel Hoogervorst (1961)
Jaartal1993
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen50 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Twee mooie schilderijen (tweeluik) van Michel Hoogervorst.
De kleinere van het stel is 45 bij 50 cm.
De grootste 50 bij 86
Kunnen apart worden verkocht.
Voor de kleinere is het openingsbod 100 Euro
Voor de grootste is het openingsbod 150 Euro

Tweeluik, kunnen ook apart worden verkocht.

Michel Hoogervorst (1961)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  ipouli

Lid sinds 2022
0 verkochte items
86 cm
50 cm
Starttijd:25-04-2022 om 17:24
Eindtijd:08-05-2022 om 21:09
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieDE MEERN, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie