Michel Seuphor - Les 64 Hexagrammes du yi-King - Gesigneerde zeefdruk - Verkocht

Michel Seuphor - Les 64 Hexagrammes du yi-King - Gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!
Michel Seuphor - Les 64 Hexagrammes du yi-King - Gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Michel Seuphor - Les 64 Hexagrammes du yi-King - Gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Michel Seuphor - Les 64 Hexagrammes du yi-King - Gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Michel Seuphor - Les 64 Hexagrammes du yi-King - Gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Michel Seuphor - Les 64 Hexagrammes du yi-King - Gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!
  • Michel Seuphor (1901-1999)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90
Michel Seuphor - Les 64 Hexagrammes du yi-King
Zeefdruk op Canson-papier
Genummerd 2/90 in potlood.
Ondertekend in potlood door de kunstenaar.
Papierformaat: 75 x 55 cm
Jaar: 1986
Uitgever: Bruxelles, triangl,
Heel goede staat.
Niet/Nooit ingekaderd

Ferdinand Louis Berckelaers ook alias Michel Seuphor, is een Franse abstracte kunstcriticus, schrijver en schilder, geboren op 10 maart 1901 in Antwerpen, die stierf in Parijs, op 12 februari 1999. Seuphor is een anagram van Orpheus.

Dit werk wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace Verzending B: 12€   NL: 20€

Michel Seuphor (1901-1999)

BelgischBelgischFransFransAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

731 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
55 cm
75 cm
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:19-11-2018 om 09:39
Eindtijd:30-11-2018 om 20:24
Nestje
30 nov. / 14:40
€ 75