Michel van Overbeeke - Aware - Away III

Michel van Overbeeke - Aware - Away III kopen? Bied vanaf 85!
Michel van Overbeeke - Aware - Away III kopen? Bied vanaf 85!Michel van Overbeeke - Aware - Away III kopen? Bied vanaf 85!
  • Michel van Overbeeke (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekEts/Aquatint
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 cm x 19 cm (h x b)
Lijst33 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50 exemplaren

Mooie kleurenets van Michel van Overbeeke (1942) met bladgoud. Gesigneerd en in kleine oplage. Zit in een klein lijstje.

Signatuur zit nu onder passe partout maar je kunt passe partout  zo uithalen en dan komt de gehele prent inbeeld.

In verband met corona kunt u uw aankopen kosteloos laten opslaan om het later te komen halen.
Wij kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

Michel van Overbeeke (1942)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (16)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2188 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1030)
33 cm
33 cm
19 cm
19 cm
Starttijd:13-08-2022 om 11:55
Eindtijd:27-08-2022 om 21:25
Openingsbod € 85
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland