Michel van Overbeeke - come across

Michel van Overbeeke - come across kopen? Bied vanaf 1!
Michel van Overbeeke - come across kopen? Bied vanaf 1!Michel van Overbeeke - come across kopen? Bied vanaf 1!
  • Michel van Overbeeke (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50 exemplaren

Mooi werk van meesteretser Michel  F. van Overbeeke.
In overleg kunt u uw aankopen gratis laten opslaan in onze verwarmde opslagruimte en ze in een later stadium ophalen.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Michel van Overbeeke (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2745 verkochte items
Alle items van deze verkoper (466)
76 cm
56 cm
Sluit over 3d 14u 50m 00s
Huidig bod€ 1
Volgend minimum bod: € 3
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:25-01-2023 om 14:25
Eindtijd:07-02-2023 om 22:03
LucasS
25 jan. / 21:25
€ 1