Michel van Overbeeke - Verkocht

Michel van Overbeeke  kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Geplaatst door  mieke-anne

63 verkochte items
  • Michel van Overbeeke (1942)
GesigneerdHandgesigneerd

Michel van Overbeeke

communication II

ets 02/50

2001

ingeschilderd en met bladgoud ingelegd

beeldformaat 20 x 30 cm

kan tegen verzendkosten verstuurd worden

of opgehaald worden in Grave

Michel van Overbeeke (1942)

Alle items van deze kunstenaar(14)
Geplaatst door  mieke-anne

63 verkochte items
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:15-05-2014 om 17:30
Eindtijd:29-05-2014 om 17:30
Jeannette08
29 mei / 16:57
€ 60