Michele Onesto - Ruby Blue Cutting Vase – Glass

Michele Onesto - Ruby Blue Cutting Vase – Glass kopen? Bied vanaf 175!
Michele Onesto - Ruby Blue Cutting Vase – Glass kopen? Bied vanaf 175!Michele Onesto - Ruby Blue Cutting Vase – Glass kopen? Bied vanaf 175!Michele Onesto - Ruby Blue Cutting Vase – Glass kopen? Bied vanaf 175!Michele Onesto - Ruby Blue Cutting Vase – Glass kopen? Bied vanaf 175!
  • Michele Onesto
TypeGlas / Keramiek
Jaartal2000
Afmetingen25.5 cm x 14 cm x 8.5 cm (h x b x d)
Gewicht1738 gram
GemerktHandgesigneerd
Sommerso vase handmade in Murano blown glass, clear crystal, blue and ruby colour
This artwork was blown by popular master glassmaker Michele Onesto from Vetreria Artistica Oball.

It features the original factory label and QR bar code for smartphones.

Master glassmaker’s signature engraved on bottom: Michele Onesto Murano

Product with certificate of authenticity.

Condition: new.

Michele Onesto

Italiaans Italiaans Alle items van deze designer (2)

Geplaatst door  LIVDESIGNART

Lid sinds 2022
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
14
25.5
8.5
Starttijd:21-11-2022 om 13:01
Eindtijd:27-11-2022 om 22:38
Openingsbod € 175
ObjectlocatieTilburg ,  Nederland
VerzendingWereldwijd