Michiel Brink - De Roeiersvereniging in actie

Michiel Brink - De Roeiersvereniging in actie kopen? Bied vanaf 29!

Geplaatst door  michielbrink

Lid sinds 2019
7 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Michiel Brink (1949)
Jaartal2022
StijlExpressionistisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen14.6 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage12
Houtsnede, Prentje van april 2022 uit de reeks 'Prentje van de maand'. In 2022 is het thema ‘Rotterdam Maritiem '

Michiel Brink (1949)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  michielbrink

Lid sinds 2019
7 verkochte items
21 cm
14.6 cm
Sluit binnenkort 11u 40m 50s
Openingsbod€ 29
ObjectlocatieRotterdam , Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:14-05-2022 om 23:47
Eindtijd:28-05-2022 om 21:30