Michiel Brink - Twee loodsen - Verkocht

Michiel Brink - Twee loodsen kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  michielbrink

Lid sinds 2019
8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Michiel Brink (1949)
Jaartal2021
StijlExpressionistisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen14.6 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
Houtsnede, vier kleuren. Prentje van maart 2022 uit de reeks 'Prentje van de maand'. In 2022 is het thema ‘Rotterdam Maritiem '

Michiel Brink (1949)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  michielbrink

Lid sinds 2019
8 verkochte items
21 cm
14.6 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-05-2022 om 08:22
Eindtijd:31-05-2022 om 21:36
CarPArt
31 mei / 20:38
€ 40