FA. (2)

Mieke Hoogendorp - Doorslaggevend

Mieke Hoogendorp - Doorslaggevend kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  hermanneke90

Lid sinds 2021
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Mieke Hoogendorp (1932)
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst36 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
mooie heldere kleuren

Mieke Hoogendorp (1932)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  hermanneke90

Lid sinds 2021
verkochte items
46 cm
36 cm
40 cm
30 cm
Starttijd:30-11-2021 om 19:20
Eindtijd:14-12-2021 om 21:33
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieZEIST, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie