Mieke Robben - Máxima | portret in olieverf (2010)

Mieke Robben - Máxima | portret in olieverf (2010) kopen? Bied vanaf 75!
Mieke Robben - Máxima | portret in olieverf (2010) kopen? Bied vanaf 75!Mieke Robben - Máxima | portret in olieverf (2010) kopen? Bied vanaf 75!Mieke Robben - Máxima | portret in olieverf (2010) kopen? Bied vanaf 75!Mieke Robben - Máxima | portret in olieverf (2010) kopen? Bied vanaf 75!Mieke Robben - Máxima | portret in olieverf (2010) kopen? Bied vanaf 75!Mieke Robben - Máxima | portret in olieverf (2010) kopen? Bied vanaf 75!Mieke Robben - Máxima | portret in olieverf (2010) kopen? Bied vanaf 75!Mieke Robben - Máxima | portret in olieverf (2010) kopen? Bied vanaf 75!
  • Mieke Robben (1960)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2010
OnderwerpPortret
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai portret van Koningin Máxima, gemaakt door portret specialist Mieke Robben (1960).
Geschilderd in koninklijke stijl, in oranje decor met blauwe tinten.
Techniek: Olieverf op doek,  gespannen op 4 cm dik spieraam; de zijkanten zijn meegeschilderd dus lijst is niet nodig
Jaar: 2010
Aantal spielatjes ontbreken, zie foto achterzijde
Voorzien van ophangdraad, kan zo aan de muur
Foto's maken deel uit van de beschrijving

Over de kunstenaar:
Mieke Robben is geboren als molenaarsdochter in een artistieke familie. Als kind was zij creatief maar ze koos voor een opleiding aan de sociale academie. Het creatieve bloed kroop waar het niet gaan kon waardoor Mieke haar kunstzinnige kant verder heeft ontwikkeld. Ze is nu een gepassioneerd portretschilder en -tekenaar.  Haar portretten zijn persoonlijk, kleurrijk en altijd goed getroffen. Mieke schildert met olieverf op linnen, ze gebruikt overwegend warme kleuren.
Ze schildert met een duidelijke toets en werkt laag over laag. Dit proces verlevendigt het schilderij en maakt dat het portret blijft boeien.
Mieke kreeg najaar 2019 bekendheid door haar deelname aan het TV-programma 'Sterren op het Doek' waarin zij Matthijs van Nieuwkerk portretteerde.
Ze studeerde aan de Academie voor Schone Kunsten in België. Ze volgde lessen aan de Wackersacademie Amsterdam en Masterclasses bij o.a. Sam Drukker, Ben Lustenhouwer, Dinie Boogaart en Irma Braat.
Mieke Robben woont en werkt in Breda.
Meer info: www.miekerobben.nl
minimale gebruikssporen; gering verfverlies langs de randen, niet storend
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 21,50
Naar Duitsland € 21,50
Europese Unie € 25,00

Mieke Robben (1960)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  takamine
Lid sinds 2020
318 verkochte items
40 cm
50 cm
Starttijd25-3-2023 om 12:30
Eindtijd9-4-2023 om 15:00
Openingsbod € 75
ObjectlocatieHoorn,  Nederland