Mietje Boonen : 2 vrouwen - erotische Tekening - ingekaderd - gesigneerd - Verkocht

 Mietje Boonen : 2 vrouwen - erotische Tekening - ingekaderd - gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

 Mietje Boonen : 2 vrouwen - erotische Tekening - ingekaderd - gesigneerd kopen? Bied vanaf 55! Mietje Boonen : 2 vrouwen - erotische Tekening - ingekaderd - gesigneerd kopen? Bied vanaf 55! Mietje Boonen : 2 vrouwen - erotische Tekening - ingekaderd - gesigneerd kopen? Bied vanaf 55! Mietje Boonen : 2 vrouwen - erotische Tekening - ingekaderd - gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Johudales
FA. (2)

281 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Mietje Boonen (1939)
TypeTekening / Aquarel

Afmetingen: 40 cm x 33 cm

Schilderes, tekenares, grafica.
Studeerde mode te Antwerpen. Werd laureate van de wedstrijd voor modetekenen georganiseerd door “Menco International” (Nederland).
Opleiding tot lerares plastische opvoeding aan het Sint-Maria-Instituut te Antwerpen.
Ging zich vanaf 1972 uitsluitend op haar loopbaan als schilderes toeleggen.
Schildert o.m. dromerige, poëtische vrouwenfiguren, die soms lichtjes erotisch gekruid overkomen.

Realiseerde o.m. opdrachten voor de “Crazy Horse” te Parijs, diverse muurschilderingen, ontwierp tevens affiches.
Eerste tentoonstelling te Oostende in 1970.
Stelde vervolgens o.m. tentoon in de Galerie “Margaretha de Boevé” te Assenede in 1975,
in het “Art Center” te Toronto/Canada in 1976,
in de Galerie “Sfinx” te Antwerpen in 1979,
in het “Centre Municipal” te Le Touquet/Frankrijk in 1979,
in de Galerie “Coninck” te Amersfoort/Nederland in 1983,
op “Artexpo” te Dallas/Verenigde Staten in 1983 en 1984,
in de Galerie “Het Zwanepand” te Antwerpen in 1988 en 1989,
in de Galerie “Présences” te Knokke in 1990, in de Galerie “Christiane Cloots” te Brussel in 1991.
Was permanent vertegenwoordigd in de Galerie “Sfinx” te Antwerpen.
Vermeld in BAS I en “Twee eeuwen Signaturen van Belgische kunstenaars”.
Tegenwoordig werkt ze onafhankelijk.

Mietje Boonen (1939)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Johudales
FA. (2)

281 verkochte items
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:09-08-2015 om 16:30
Eindtijd:18-08-2015 om 16:30
oestertje
18 aug. / 16:25
€ 55