Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar : Miguel Berrocal 1933 Malaga
Titel : TORSO "
Techniek : Prage Druk op ButtenPapier 250 gr
Handgesigneerd en Gedateerd 1971
Kleine oplage !
Bladformaat : 34,2 x 24,5 cm
Conditie in Perfecte staat
Verzenden mogelijk, of afhalen in de Gallery
Starttijd | 4-2-2014 om 15:07 |
Eindtijd | 9-2-2014 om 15:07 |