Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1981 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 21.5 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 50 |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Starttijd | 24-9-2023 om 18:08 |
Eindtijd | 3-10-2023 om 22:12 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Thüringen, Duitsland |