Miguel Condé, ets, z.t. - Verkocht

Miguel Condé, ets, z.t. kopen? Bied vanaf 40!
Miguel Condé, ets, z.t. kopen? Bied vanaf 40!Miguel Condé, ets, z.t. kopen? Bied vanaf 40!Miguel Condé, ets, z.t. kopen? Bied vanaf 40!Miguel Condé, ets, z.t. kopen? Bied vanaf 40!
  • Miguel Conde (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Miguel Condé

Ets, z.t.

R.o gesigneerd

Oplage 11/50

Beeldmaat 21 x 29,5₩

Papiermaat 50 x 65 cm

Conditie: goed, geen verkleuringen e.d

Miguel Conde (1939)

MexicaansMexicaansAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  PopmaPrima
FA. (6 )

Lid sinds 2017
104 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:04-05-2018 om 13:27
Eindtijd:08-05-2018 om 20:27
Carolien13
05 mei / 13:45
€ 40