Miguel Herrera - Kleurenoffset-litho STILLEVEN uit 1980 - Verkocht

Miguel Herrera - Kleurenoffset-litho STILLEVEN uit 1980 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1065 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Miguel Herrera (1936)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1980
TechniekVaria
Afmetingen59 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Prachtige Kleurenoffset-litho van Miguel Herrera uit 1980.

Afmeting blad   59 x 41 cm in nieuwstaat.

Het werk is in de druk gesigneerd.

Miguel Herrera was born in Chile in 1935. His art education includes a Masters Degree in Fine Arts Education at the University of Chile, Santiago, Chile in 1959; printmaking study under S. W. Hayter at Atellier 17 Academie Ramson, Paris France.
Dit item valt onder de margeregeling

Miguel Herrera (1936)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1065 verkochte items
41 cm
59 cm
Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-06-2022 om 08:44
Eindtijd:01-07-2022 om 20:16
Biedingen (4)
estherE
gisteren / 20:08
€ 15
Florian95
gisteren / 20:08
€ 10
estherE
gisteren / 20:08
€ 10
Florian95
gisteren / 16:15
€ 1