Miguel Ybanez: zeefdruk uit 2005 (141/200), handgesigneerd MY

Miguel Ybanez: zeefdruk uit 2005 (141/200), handgesigneerd MY kopen? Bied vanaf 50!
Miguel Ybanez: zeefdruk uit 2005 (141/200), handgesigneerd MY kopen? Bied vanaf 50!Miguel Ybanez: zeefdruk uit 2005 (141/200), handgesigneerd MY kopen? Bied vanaf 50!Miguel Ybanez: zeefdruk uit 2005 (141/200), handgesigneerd MY kopen? Bied vanaf 50!Miguel Ybanez: zeefdruk uit 2005 (141/200), handgesigneerd MY kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  AQSchenkel

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Miguel Ybanez (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie zeefdruk van Miguel Ibanez uit 2005. In deze serie zijn verschillende zeefdrukken gemaakt met een oplage van 200 stuks.

Het werk is handgesigneerd en genummerd (141 van 200).

Het werk is ingelijst.

Miguel Ybanez (1946)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  AQSchenkel

verkochte items
Starttijd:06-01-2017 om 14:06
Eindtijd:13-01-2017 om 14:06
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieDordecht, Nederland