MIKONOS // ETS VAN POPPE DAMAVE

MIKONOS  //  ETS VAN POPPE DAMAVE kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
MIKONOS  //  ETS VAN POPPE DAMAVE kopen? Bied vanaf 20!MIKONOS  //  ETS VAN POPPE DAMAVE kopen? Bied vanaf 20!MIKONOS  //  ETS VAN POPPE DAMAVE kopen? Bied vanaf 20!MIKONOS  //  ETS VAN POPPE DAMAVE kopen? Bied vanaf 20!MIKONOS  //  ETS VAN POPPE DAMAVE kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  loverendale
FA. (16)

446 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Poppe Damave (1921-1988)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel : Mikonos

Afmetingen beeld : 10 x 13.5 cm

Materiaal : ets op stevig papier in goudkleurige lijst

Gesigneerd : gesigneerd en betiteld met potlood

Conditie : uitstekend

De prent wordt volledig gegarandeerd

Verzending is mogelijki. Kosten 8.50 euro

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:21-05-2015 om 08:20
Eindtijd:31-05-2015 om 08:20

LexArt
30 mei / 21:49
€ 20