Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Een vrije werk in opdracht van de eigenaar door Mine van Schuppen, geschilderd en hand gesigneerd in 1982. Olieverf op doek 160cm x 100cm ( ingelijst)
Starttijd | 16-1-2015 om 8:41 |
Eindtijd | 30-1-2015 om 8:41 |