Mine van Schuppen- van Den Bosch: Olieverf op doek, Vrije werk - Verkocht

Mine van Schuppen- van Den Bosch: Olieverf op doek, Vrije werk kopen? Bied vanaf 140!
  • Mine van Schuppen-van den Bosch (1938)

Een vrije werk in opdracht van de eigenaar door Mine van Schuppen, geschilderd en hand gesigneerd in 1982. Olieverf op doek 160cm x 100cm ( ingelijst)

Dit item is verkocht voor 140,00
Starttijd:16-01-2015 om 08:41
Eindtijd:30-01-2015 om 08:41
Mlafeber
28 jan. / 21:02
€ 140