Een prachtig drieluik geschilderd en gesigneerd door Miriam Londono, een kunstenares uit Colombia, die lange tijd in Den Haag heeft gewoond en gewerkt. Het heeft een "patchwork" karakter omdat diverse stukjes doek erop bevestigd zijn wat een mooie textuur geeft aan dit werk. Een olieverf schilderij op doek met een heldere lichte uitstraling . Het lijkt te gaan om een groep personen. Het is een vroeg werk van Miriam Londono. Zij exposeert over de gehele wereld (zie ook miriamlondono.com). Ik beschik over een mailwisseling met de kunstenares ter verificatie van de echtheid van dit schilderij. De afmeting is 98 cm breed bij 1.23 m hoog.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zoetermeer, Nederland