Miriam Slaats - Acryl op doek, Good morning... blij paradijsje - Ingelijst (Zeer groot) - Verkocht

Miriam Slaats - Acryl op doek, Good morning... blij paradijsje - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 400!
Miriam Slaats - Acryl op doek, Good morning... blij paradijsje - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 400!Miriam Slaats - Acryl op doek, Good morning... blij paradijsje - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 400!Miriam Slaats - Acryl op doek, Good morning... blij paradijsje - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 400!Miriam Slaats - Acryl op doek, Good morning... blij paradijsje - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 400!
  • Miriam Slaats (1958)
Jaartal1996
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen110 cm x 150 cm (h x b)
Lijst114 cm x 154 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Miriam Slaats (1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (251)

30311 verkochte items
Alle items van deze verkoper (127)
154 cm
114 cm
150 cm
110 cm
Dit item is verkocht voor 805,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-08-2020 om 16:15
Eindtijd:24-08-2020 om 19:50
Biedingen (14)
Engel75
24 aug. / 19:41
€ 700
artisjok
24 aug. / 19:35
€ 650
Engel75
24 aug. / 19:34
€ 600
artisjok
24 aug. / 19:28
€ 580
Engel75
24 aug. / 19:27
€ 560
artisjok
24 aug. / 19:21
€ 540
Engel75
24 aug. / 19:20
€ 520
artisjok
24 aug. / 19:19
€ 500
Paulpaulpaul
24 aug. / 19:18
€ 480
artisjok
24 aug. / 19:18
€ 480
Paulpaulpaul
24 aug. / 19:17
€ 460
Engel75
24 aug. / 19:16
€ 440
Paulpaulpaul
24 aug. / 19:14
€ 420
Engel75
24 aug. / 19:14
€ 400