Mirjam Hagoort - Gemengde techniek op doek en paneel, Zonder titel - Ingelijst (Zeer groot) - Verkocht

Mirjam Hagoort - Gemengde techniek op doek en paneel, Zonder titel - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!
Mirjam Hagoort - Gemengde techniek op doek en paneel, Zonder titel - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!Mirjam Hagoort - Gemengde techniek op doek en paneel, Zonder titel - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!Mirjam Hagoort - Gemengde techniek op doek en paneel, Zonder titel - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!Mirjam Hagoort - Gemengde techniek op doek en paneel, Zonder titel - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!
  • Mirjam Hagoort (1961)
Jaartal1999
IngelijstIngelijst
Afmetingen200 cm x 98 cm (h x b)
Lijst201 cm x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Aangekocht bij C.B.K. Rotterdam. Het werk bestaat uit drie aan elkaar geschroefde delen: 2 delen van 60 cm. H en 1 deel van 80 cm. H. Het werk werd verworven op 10/11-90 op een expositie getiteld 'The Nude' bij het Centrum Beeldende Kunst Rotterdam.
Herkomst: Collectie Otto Schaap

Wat licht oppervlaktevuil/beschadigd, zie bijvoorbeeld detailfoto.

Mirjam Hagoort (1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (323)

Lid sinds 2010
45416 verkochte items
Alle items van deze verkoper (666)
99 cm
201 cm
98 cm
200 cm
Dit item is verkocht voor 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-12-2020 om 14:39
Eindtijd:13-12-2020 om 21:38
AndreasPlace
06 dec. / 13:00
€ 150