Mirjam Rosa Jacobson - zonder titel (molen) - Verkocht

Mirjam Rosa Jacobson - zonder titel (molen) kopen? Bied vanaf 45!
Mirjam Rosa Jacobson - zonder titel (molen) kopen? Bied vanaf 45!Mirjam Rosa Jacobson - zonder titel (molen) kopen? Bied vanaf 45!
  • Mirjam Rosa Jacobson (1887-1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1915
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpArchitectuur
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen16 cm x 20 cm (h x b)
Passe-partout27 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30 exemplaren
Fraaie ets van Mirjam Rosa Jacobson (1887-1945).  Prent op leeftijd, indruk is goed,  papier is egaal wat verkleurd.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Mirjam Rosa Jacobson (1887-1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (944)
33 cm
27 cm
20 cm
16 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-08-2022 om 11:25
Eindtijd:27-08-2022 om 21:04
Michaelgo
14 aug. / 19:16
€ 45