Miroslav Klinger - Purper vaasje

Miroslav Klinger - Purper vaasje kopen? Bied vanaf 50!
Miroslav Klinger - Purper vaasje kopen? Bied vanaf 50!Miroslav Klinger - Purper vaasje kopen? Bied vanaf 50!Miroslav Klinger - Purper vaasje kopen? Bied vanaf 50!Miroslav Klinger - Purper vaasje kopen? Bied vanaf 50!Miroslav Klinger - Purper vaasje kopen? Bied vanaf 50!
  • Miroslav Klinger (1922-1999)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen11 cm x 5.5 cm x 8.5 cm (h x b x d)
Gewicht591 gram
GemerktOngemerkt
Miroslav Klinger voor Zelezny Brod Sklo - druppelvormig lila vaasje.
Hoogte 11 cm, Max breedte 8,5 cm.
Niet gesigneerd, enkele niet storende minimale gebruiks/productiesporen.

Minimale gebruiks/productie sporen

Miroslav Klinger (1922-1999)

Tsjechisch Tsjechisch Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  estrel4
FA. (12)

338 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
5.5
11
8.5
Sluit over 2d 5u 30m 54s
Openingsbod€ 50
Veilingkosten : 15%
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVenlo,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd18-3-2023 om 9:00
Eindtijd25-3-2023 om 20:46