Klaas Gubbels - grote zeefdruk: 2001
Robert Zandvliet - Litho: Abstracte compositie - 2005 (afgeprijsd!)
Corneille - Ingelijste litho: zonder titel - 1958
Charles Donker - ingelijste ets: Bornia (Zeist) - 1995
Mooie kleurrijke Ruïne voorstelling.
Nieuw ingelijst achter ontspiegeld glas.
Afm. incl. lijst 45x40 cm.
Gesigneerd. M.L.Middelhoek.
Starttijd | 4-5-2013 om 16:42 |
Eindtijd | 18-5-2013 om 16:42 |